O firmie

Jakie były początki firmy?
Od początku jesteśmy firmą rodzinną. Swoją działalność rozpoczęliśmy  w 1992 roku zajmując się montażem boazerii PCV, sufitów podwieszanych, okien i innych materiałów wykończeniowych do wystroju wnętrz. Firma rozwijała się w szybkim tempie, co zaowocowało powstaniem nowych punktów sprzedaży oraz uruchomieniem nowych działów takich jak: produkcja vertikali, szaf wnękowych, bram rolowanych, mebli ogrodowych, fasad aluminiowych, ogrodów zimowych, stolarki PCV oraz aluminium. W dalszym ciągu dążymy do rozwoju firmy poprzez tworzenie coraz to nowszych, nastawionych na potrzeby klienta działów. Proponujemy szeroki asortyment usług i produktów tartacznych.

Co wpłynęło na rozwój firmy?
Głównie panujące wówczas mechanizmy rynkowe tj. rosnący popyt na oferowane przez nas usługi i produkty. Byliśmy pierwszą tego typu firmą na terenie powiatu. Pozycja lidera w tej branży zobowiązywała do utrzymywania odpowiedniego poziomu usług i stałego ich poszerzania. Najważniejszy był dla nas klient. To właśnie jego potrzeby były dla nas motywacją do systematycznego rozwoju oraz wprowadzania nowych form działalności. Odbiorcą naszych towarów jest nie tylko rynek krajowy ale także zagraniczny.

Jaki jest skuteczny sposób na klienta?
Świadczeniem dobrych i rzetelnych usług zdobywamy zaufanie. To pozwala nam pozyskać wielu klientów. Skuteczną metodą pozyskiwania klienta jest także promocja, dobra marka produktu, fachowe doradztwo oraz dogodne formy zapłaty.
Wystawiamy się także na targach budowlanych w Lesznie i Kaliszu, co pozwoliło nam zdobyć Certyfikat „Wielkopolskiej Jakości” i „Złoty Klucz Jakości”, a także otworzyło bramę do uzyskania w 2001r. tytułu „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”, przyznanego nam przez Krajową Izbę Gospodarczą